Reklaminiai maišeliai

Minimalus kiekis 5000 vnt. vienai pozicijai

Viena iš mūsų specializacijų – plastikiniai reklaminiai maišeliai. Tikime, kad jie suteikia pranašumą ir papildomą kompetenciją visose verslo srityse. 

„FLprint“ tiekia efektyvias ir operatyvias paslaugas – projektuoja ir spausdina individualius prekių ženklus ant įvairių tipų, dydžių ir spalvų reklaminių maišelių, pritaikytų kliento poreikiams.

Mumis pasitiki daugelis. Patyrusi ir entuziastinga dizainerių komanda dirba kartu su klientais, kad produkcija atitiktų jų lūkesčius ir šiuolaikinį požiūrį į verslą, tiekiant reklaminius maišelius su spauda. Išskirtinės kokybės. Itin konkurencingos kainos. Laiku, kaip planuota. 

Reklaminiai maišeliai gaminami su kirstine arba priklijuota rankenėle iš įvairių spalvų LDPE, MDPE, HDPE ir biopolietilenų.

reklaminiai maišeliai

individualus dizainas

Susikurkite individualaus dizaino maišelius pasirinkdami medžiagą, spaudos poreikius, dydį ir tipą. Visą kitą atliksime mes.

Pagaminta Lietuvoje

Daugiau nei 15 metų specializuojamės vien tik pagal individualius užsakymus gaminamų maišelių srityje. Remdamiesi savo patirtimi, padėsime jums susikurti maišelį, tinkamą pakuoti reikliausią produktą.

Pavyzdžiai nemokamai

Jei nesate apsisprendę dėl medžiagos, išmatavimų ar spaudos būdo – ne problema! Atsiųsime maišelių pavyzdžius jūsų nurodytu adresu.

Galimi spaudos būdai ir medžiagos pasirinkimai

Spaudos būdai
N

6+6 Dvipusė šešių spalvų spauda

N

Kombinuota CMYK ir Pantone spauda

N

Foto spauda (CMYK)

N

Grafinė spauda (Pantone)

Tinkamos medžiagos
N

Polietilenas (LDPE)