Plastikiniai maišeliai pašto siuntoms

Minimalus kiekis 5000 vnt. vienai pozicijai

Plastikiniai maišeliai pašto siuntoms puikiai tinka naudoti siunčiant siuntinius pagal užsakymą, rūbus ar katalogus.

Mūsų siūlomas platus polietileninių maišelių pašto siuntoms pasirinkimas suteikia prekybininkams, e. komercijos ir pašto užsakymų įmonėms puikią galimybę apsaugoti produkciją siuntimo metu.

Plastikiniai pašto siuntų maišeliai gali būti naudojami kaip vokai arba kaip apsauga nuo drėgmės ir vandens paštu siunčiamiems vokams. Visi mūsų gaminami maišeliai siuntoms yra apsaugoti nuo įsibrovimo, kadangi jiems naudojama lipni juosta suteikia galimybę atidaryti maišelį tik vieną kartą, ir yra pritaikyti produktams siųsti paštu arba siuntų kurjeriais. Konfidencialios siuntos gali būti diskretiškai siunčiamos visiškai nepermatomuose maišeliuose, o skaidrūs permatomi maišeliai suteikia galimybę jūsų siuntai informuoti apie turinį neišpakavus. Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, mūsų pakuotės specialistai padės jums surasti geriausią sprendimą.

Maišeliai gaminami su lipnia juosta per visą liežuvėlio plotį, padengta nuplešiama apsaugine juostele.

– Maišeliai gaminami iš viensluoksnės arba daugiasluoksnės polietileno (LDPE) plėvelės.
– Storis – 25–100 μm.
– Galima šešių spalvų fleksografinė spauda

individualus dizainas

Susikurkite individualaus dizaino maišelius pasirinkdami medžiagą, spaudos poreikius, dydį ir tipą. Visą kitą atliksime mes.

Pagaminta Lietuvoje

Daugiau nei 15 metų specializuojamės vien tik pagal individualius užsakymus gaminamų maišelių srityje. Remdamiesi savo patirtimi, padėsime jums susikurti maišelį, tinkamą pakuoti reikliausią produktą.

Pavyzdžiai nemokamai

Jei nesate apsisprendę dėl medžiagos, išmatavimų ar spaudos būdo – ne problema! Atsiųsime maišelių pavyzdžius jūsų nurodytu adresu.

maišeliai su mikroperforacija

Galimi spaudos būdai ir medžiagos pasirinkimai

Spaudos būdai
N

6+6 Dvipusė šešių spalvų spauda

N

Kombinuota CMYK ir Pantone spauda

N

Foto spauda (CMYK)

N

Grafinė spauda (Pantone)

Tinkamos medžiagos
N

Polietilenas (LDPE)

N

Polipropilenas (CPP)

N

Orientuotas polipropilenas (BOPP)