Maišeliai duonai, kepykloms

Minimalus kiekis 5000 vnt. vienai pozicijai

Plastikinių maišelių kepiniams paskirtis — išsaugoti įvairių rūšių duonos, konditerijos gaminių šviežumą. Polipropilenas (CPP, BOPP) ir polietilenas (LDPE) turi skirtingas apsaugines savybes ir yra naudojami atsižvelgiant į pakuojamą kepinį. Priklausomai nuo pasirinktos pakuotės tipo, užkertamas kelias drėgmei patekti į duoną arba leidžiama drėgmei išgaruoti, kad duona ilgiau išliktų kokybiška ir šviežia.

Nepaisant jūsų pakuotės reikalavimų, esame įsitikinę, kad galime padėti jums sutaupyti laiko ir pinigų. Visi mūsų polietileno (LDPE) ir polipropileno (CPP, BOPP) maišeliai su spauda, skirti maisto pramonei, yra gaminami iš 100% pirminės žaliavos, atitinkančios ES higienos standartus.

individualus dizainas

Susikurkite individualaus dizaino maišelius pasirinkdami medžiagą, spaudos poreikius, dydį ir tipą. Visą kitą atliksime mes.

Pagaminta Lietuvoje

Daugiau nei 15 metų specializuojamės vien tik pagal individualius užsakymus gaminamų maišelių srityje. Remdamiesi savo patirtimi, padėsime jums susikurti maišelį, tinkamą pakuoti reikliausią produktą.

Pavyzdžiai nemokamai

Jei nesate apsisprendę dėl medžiagos, išmatavimų ar spaudos būdo – ne problema! Atsiųsime maišelių pavyzdžius jūsų nurodytu adresu.

Galimi spaudos būdai ir medžiagos pasirinkimai

Spaudos būdai
N

6+6 Dvipusė šešių spalvų spauda

N

Kombinuota CMYK ir Pantone spauda

N

Foto spauda (CMYK)

N

Grafinė spauda (Pantone)

Tinkamos medžiagos
N

Polietilenas (LDPE)

N

Polipropilenas (CPP)

N

Orientuotas polipropilenas (BOPP)