Popieriniai maišeliai

Minimalus kiekis 5000 vnt. vienai pozicijai

Popieriniai Kraft maišeliai su spauda

Popieriniai maišeliai yra baltos ir rudos natūralios spalvos. Kraft popierius turi ilgesnius pluoštus nei standartinis popierius arba iliustracijų spausdinimo popierius. Todėl jis yra tvirtesnis už standartinį popierių, net ir esant nedideliam gramų svoriui. Kadangi didesni svoriai gramais visada kainuoja brangiau, kraft popieriniai maišeliai siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį net ir didelių užsakymų atveju dėl mažesnio medžiagos svorio.

Popieriniai maišeliai kepiniams

Maišeliai duonai, sausainiams, saldainiams, kepiniams, užkandžiams ir kt. Medžiaga: maistinis Kraft popierius ir plastikas. Skaidrus langelis gali aiškiai parodyti, koks turinys jame yra supakuotas.

maišeliai su spauda
maišeliai su spauda

individualus dizainas

Susikurkite individualaus dizaino maišelius pasirinkdami medžiagą, spaudos poreikius, dydį ir tipą. Visą kitą atliksime mes.

Pagaminta Lietuvoje

Daugiau nei 15 metų specializuojamės vien tik pagal individualius užsakymus gaminamų maišelių srityje. Remdamiesi savo patirtimi, padėsime jums susikurti maišelį, tinkamą pakuoti reikliausią produktą.

Pavyzdžiai nemokamai

Jei nesate apsisprendę dėl medžiagos, išmatavimų ar spaudos būdo – ne problema! Atsiųsime maišelių pavyzdžius jūsų nurodytu adresu.

Galimi spaudos būdai ir medžiagos pasirinkimai

Spaudos būdai
N

6+6 Dvipusė šešių spalvų spauda

N

Kombinuota CMYK ir Pantone spauda

N

Foto spauda (CMYK)

N

Grafinė spauda (Pantone)

Tinkamos medžiagos
N

Popierius